Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gypto's Escape

Gypto's Escape to ciekawa gra logiczna. Sterujemy małym ludzikiem uzbrojonym w łuk. Nasz bohater został zamknięty w piramidzie, ponieważ zamiast pracować uciął sobie drzemkę w czeluściach grobowca.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 818
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Blueburn67
Rozmiar: 4.61 MB
Nazwa pliku: gypto_s_escape.exe
Gypto's Escape to ciekawa gra logiczna. Sterujemy małym ludzikiem uzbrojonym w łuk. Nasz bohater został zamknięty w piramidzie, ponieważ zamiast pracować uciął sobie drzemkę w czeluściach grobowca. Na górze ekranu przesuwają się różnokolorowe klocki. Strzelając z łuku zrzucamy wybrane przez nas elementy na ziemię. Sąsiadujące ze sobą klocki tej samej barwy znikają, a my zgarniamy punkty. Oprócz cegiełek możemy również ustrzelić różnorodne bonusy lub przedmioty, które będą nam przeszkadzały.

Gypto's Escape umożliwia nam grę w trybie Story i Arcade. W pierwszym będziemy przechodzili kolejne coraz trudniejsze etapy, a w drugim możemy rozegrać krótką grę zbierając jak najwięcej punktów. Dostępny jest również tryb Basic w którym możemy nauczyć się sterowania i zasad panujących w trakcie rozgrywki. Gypto's Escape umożliwia nam zapisywanie stanu gry. Rozgrywkę możemy prowadzić w oknie lub w trybie pełnoekranowym.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.