Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Guardian iPad edition 1.0.5

Guardian iPad edition to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Guardian iPad edition to aplikacja wprowadzona na rynek przez Guardian News and Media Limited

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 657
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Guardian News and Media Limited
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Guardian iPad edition to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Guardian iPad edition powstało w studiu firmy Guardian News and Media Limited.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.0.5. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić NEXT - Magazyn Przyszłości oraz NYTimes.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.