Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

X Motor Racing v1.27

X Motor Racing v1.27 to wersja demonstracyjna zaawansowanego symulatora jazdy samochodem. Użytkownik ma szansę zasiąść za kierownicą jednego z wielu udostępnionych aut.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 248
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Exotypos
Rozmiar: 79.48 MB
Nazwa pliku: x-motor-racing.demo.v1.27...

[inne wersje programu X Motor Racing]
X Motor Racing v1.27 to wersja demonstracyjna zaawansowanego symulatora jazdy samochodem. Użytkownik ma szansę zasiąść za kierownicą jednego z wielu udostępnionych aut. Największym atutem X Motor Racing jest fizyka prowadzenia samochodu. W grze bardzo wielkie znaczenie ma nie tylko rodzaj nawierzchni, ale także przedmioty znajdujące się na niej. Przy dużej prędkości nawet jeden kamień może wyrzucić wóz na pobocze.

Atutem X Motor Racing v1.27 jest również szereg szczegółowych statystyk wyświetlanych podczas jazdy po bokach ekranu - znacznie ułatwia to sterowanie oraz przyspiesza reakcje gracza na nietypowe zdarzenia występujące podczas rozgrywki.

W X Motor Racing v1.27 udoskonalili wygląd kokpitów, dodali jeden nowy samochód, zwiększyli limit RPM do 20000 oraz prędkość do 400 km/h, zmodyfikowali renderowanie cieni i poprawili niektóre dźwięki.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.