Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

StarCraft 2 Map Pack 1.0

StarCraft 2 Map Pack to zestaw ciekawych map do hitowej strategii wydanej przez firmę Blizzard. Autorzy gry postanowili zostawić w grze dobre i sprawdzone elementy, czyli zasoby (kryształy i gaz) oraz większość jednostek (marines, zerglingi, zealoci, mutalisks, siege tanks, battlecruisers i inne).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 751
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Blizzard
Rozmiar: 38.5 MB
Nazwa pliku: StarCraft2-WOL-MapPack.zi...

[inne wersje programu StarCraft 2 Map Pack]
StarCraft 2 Map Pack to zestaw ciekawych map do hitowej strategii wydanej przez firmę Blizzard. Autorzy gry postanowili zostawić w grze dobre i sprawdzone elementy, czyli zasoby (kryształy i gaz) oraz większość jednostek (marines, zerglingi, zealoci, mutalisks, siege tanks, battlecruisers i inne). Niewątpliwym atutem StarCraft 2 jest też wciągający wątek fabularny oraz udoskonalona grafika.

W StarCraft 2 Map Pack znajduje się kilkanaście map m.in. Zerg Survival, Chicken Farm (mała mapa przeznaczona do małych potyczek), Eye of the Storm (remake ostatniej misji Protosów), Blond Bath (remake starej wersji), Metallic Nightmare (walka jeden na jednego), Jungle Myst (walka dwóch na dwóch) i wiele innych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.