Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Special Force Open Beta Client

Special Force umożliwi graczowi wcielenie się w żołnierza jednostki specjalnej i wzięcie udziału w najbardziej emocjonujących i wymagających misjach. Plusem rozgrywki są tu ogromne możliwości personifikacji tworzonych postaci oraz… opcja służenia w wybranym przez siebie kraju (w grze dostępne są takie jednostki jak SAS, Delta Force czy Specnaz). W Special Force dostępnych jest także wiele rodzajów broni do wyboru.

Warto również podkreślić, że Special Force Open Beta Client daje możliwość wzięcia udziału w otwartych beta testach tego tytułu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 818
Cena/licencja: Open Beta
Producent/dystrybutor: DF Interactive
Rozmiar: 460.76 MB
Nazwa pliku: SFSG_Installer_OBT.exe
Special Force umożliwi graczowi wcielenie się w żołnierza jednostki specjalnej i wzięcie udziału w najbardziej emocjonujących i wymagających misjach. Plusem rozgrywki są tu ogromne możliwości personifikacji tworzonych postaci oraz… opcja służenia w wybranym przez siebie kraju (w grze dostępne są takie jednostki jak SAS, Delta Force czy Specnaz). W przygodówce Special Force dostępnych jest także wiele rodzajów broni do wyboru.

Warto również podkreślić, że Special Force Open Beta Client daje możliwość wzięcia udziału w otwartych beta testach tego tytułu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.