Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Settlers 7: Paths to a Kingdom v1.01 to v1.07v2 Patch

The Settlers 7: Paths to a Kingom v1.01 to v1.07v2 Patch to łatka do gry The Settlers 7: Droga do Królestwa, najnowszego hitu stworzonego przez Blue Byte. Tytuł ten umożliwia graczom przejęcie kontroli nad wybranym królestwem oraz rozwijanie go według wybranej ścieżki (siła militarna, potęga ekonomiczna lub innowacyjność). The Settlers 7: Droga do Królestwa charakteryzuje się również niesamowitą grafiką (stworzoną w oparciu o nową wersję silnika Trinigy).

W The Settlers 7: Paths to a Kingom v1.01 to v1.07v2 Patch twórcy gry wprowadzili takie zmiany jak: możliwość korzystania z chatu podczas przeglądania ekranu zwycięstwa / przegranej, wyświetlanie nazwy gracza tryumfującego w rozgrywce oraz ulepszoną stabilność gry.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 946
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Blue Byte
Rozmiar: 254.67 MB
Nazwa pliku: the_settlers_7_1.01_or_la...

[inne wersje programu The Settlers 7: Paths to a Kingdom]
The Settlers 7: Paths to a Kingom v1.01 to v1.07v2 Patch to łatka (która uaktualni wersję tego tytułu z 1.01 do 1.07v2) do gry The Settlers 7: Droga do Królestwa, najnowszego hitu stworzonego przez Blue Byte. Tytuł ten umożliwia graczom przejęcie kontroli nad wybranym królestwem oraz rozwijanie go według wybranej ścieżki (siła militarna, potęga ekonomiczna lub innowacyjność). The Settlers 7: Droga do Królestwa charakteryzuje się również niesamowitą grafiką (stworzoną w oparciu o nową wersję silnika Trinigy).

W łatce The Settlers 7: Paths to a Kingom v1.01 to v1.07v2 Patch twórcy gry wprowadzili takie zmiany jak: możliwość korzystania z chatu podczas przeglądania ekranu zwycięstwa / przegranej, wyświetlanie nazwy gracza tryumfującego w rozgrywce oraz ulepszoną stabilność gry.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.