Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Empire: Total War Multiplayer Trailer (HD)

Zwiastun filmowy Empire: Total War. Akcja Empire: Total War rozpoczyna się w roku 1700. Użytkownicy będą mieli przed sobą niezwykle trudne wyzwanie - walkę o dominację nad większością globu. Zmiana koncepcji zabawy (poprzednio rywalizacja toczyła się głównie w na poszczególnych kontynentach) odbija się na jej mechanice. Efektem jest np.. Wprowadzenie do rozgrywki widowiskowych bitew morskich, w których gracz kontroluje działania swojej floty.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 398
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: The Creative Assembly
Rozmiar: 44.21 MB
Nazwa pliku: ETW_Gameplay-Chapter5-MP_...

[inne wersje programu Empire: Total War]
Zwiastun filmowy Empire: Total War. Trailer prezentuje jak działać będzie tryb multiplayer gry.

Gra będzie oferować między innymi możliwość rozmieszczania jednostek w różnego rodzaju budynkach. Także otoczenie ma ulec rozszerzeniu. Na ziemi pojawią się przeszkody w postaci np... Murów, uniemożliwiające przejazd jednostkom artylerii.

Akcja Empire: Total War rozpoczyna się w roku 1700. Użytkownicy będą mieli przed sobą niezwykle trudne wyzwanie - walkę o dominację nad większością globu. Zmiana koncepcji zabawy (poprzednio rywalizacja toczyła się głównie w na poszczególnych kontynentach) odbija się na jej mechanice. Efektem jest np.. Wprowadzenie do rozgrywki widowiskowych bitew morskich, w których gracz kontroluje działania swojej floty.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.