Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Empire: Total War Land Battles Gameplay Trailer (HD)

Najnowszy trailer prezentuje walkę na lądzie. Gra będzie oferować między innymi możliwość rozmieszczania jednostek w różnego rodzaju budynkach. Także otoczenie ma ulec rozszerzeniu. Na ziemi pojawią się przeszkody w postaci np. murów, uniemożliwiające przejazd jednostkom artylerii.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 399
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: The Creative Assembly
Rozmiar: 343 MB
Nazwa pliku: ETW_Gameplay-Chapter2-Lan...

[inne wersje programu Empire: Total War]
Zwiastun filmowy Empire: Total War. Trailer prezentuje walkę na lądzie. Gra będzie oferować między innymi możliwość rozmieszczania jednostek w różnego rodzaju budynkach. Także otoczenie ma ulec rozszerzeniu. Na ziemi pojawią się przeszkody w postaci np.. murów, uniemożliwiające przejazd jednostkom artylerii.

Akcja Empire: Total War rozpoczyna się w roku 1700. Użytkownicy będą mieli przed sobą niezwykle trudne wyzwanie - walkę o dominację nad większością globu. Zmiana koncepcji zabawy (poprzednio rywalizacja toczyła się głównie w na poszczególnych kontynentach) odbija się na jej mechanice. Efektem jest np. wprowadzenie do rozgrywki widowiskowych bitew morskich, w których gracz kontroluje działania swojej floty.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.