Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

World in Conflict Patch 1.009

Patch do angielskiej wersji World in Conflict. Aktualizuje grę do wersji 1.009. Łatka poprawia błędy związane z zawieszaniem się Specjalnych Zdolności oraz naprawia bug z coraz dłużej ładującymi się mapami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 687
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Massive Entertainment
Rozmiar: 100.91 MB
Nazwa pliku: wic_update_en_1000_1009.e...

[inne wersje programu World in Conflict Patch]
Patch do angielskiej wersji World in Conflict. Aktualizuje grę do wersji 1.009. Łatka poprawia błędy związane z zawieszaniem się Specjalnych Zdolności oraz naprawia bug z coraz dłużej ładującymi się mapami. Ósma poprawka do World in Conflict poprawia także balans rozgrywki oraz wprowadza nowe możliwości - ulepszony system głosowania, nowe funkcje ignorowania i poprawki stabilizujące kod sieciowy. Pojawiły się też nowe dodatki do Massgate - nowe bannery oraz nowe teksty objaśniające brakującą zawartość.

World In Conflict należy do gatunku strategii czasu rzeczywistego. Gra prezentuje alternatywne zakończenie Zimnej Wojny. Akcja rozpoczyna się w roku 1989 w trakcie otwartej wojny między ZSRR, a USA. Gracz wciela się w dowódcę wojsk, który zarządza nie tylko siłami lądowymi, ale także lotniczymi i morskimi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.