Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Galactic Dream: Rage of War Demo 1.2G

Kolejna edycja dema Galactic Dream: Rage of War. W wersji 1.2G twórcy poprawili niektóre elementy nie działające w poprzednich wersjach. Między innymi wreszcie naprawiono problem z wyświetlaniem niektórych elementów na komputerach z kartami graficznymi NVidii.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 715
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Evolution Vault
Rozmiar: 120.77 MB
Nazwa pliku: Rage_Of_War_Demo.zip

[inne wersje programu Galactic Dream: Rage of War Demo]
Kolejna edycja dema Galactic Dream: Rage of War. W wersji 1.2G twórcy poprawili niektóre elementy nie działające w poprzednich wersjach. Między innymi wreszcie naprawiono problem z wyświetlaniem niektórych elementów na komputerach z kartami graficznymi Nvidii.

Ponadto poprawnie działa już system zarządzania kolejką budowy nowych obiektów. Rafinerie od wersji 1.2 zyskują pełną mobilność wokół asteroid.

W tej strategii gracz zostaje wyniesiony w kosmos. Opowiadając się za jedną z czterech zwaśnionych stron musi walczyć o przetrwanie. Użytkownik będzie dowodził ogromnymi statkami i innymi pojazdami. Wszystko jest osadzone w bardzo ciekawej fabule, która spaja wszystkie misje. Twórcom udało się dokonać dobrego połączenia strategii, symulatora i gry fabularnej.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.