Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Pioneer 14 (20141115)

Pioneer to rozbudowany symulator podróży kosmicznych, w którym gracz otrzymuje pełną swobodę działania. Od stylu gry zalezy jej gameplay.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 741
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Pioneer Developers
Rozmiar: 155.58 MB
Nazwa pliku: pioneer-20141115-win32.7z

[inne wersje programu Pioneer]
Pioneer to kosmiczny symulator, w którym gracz może przemierzać Mleczną Drogą w dość odległej przyszłości, a konkretnie - w XXXI wieku. Jest to produkcja sandboksowa, dająca całkowicie wolną rękę w poczynaniach i tylko od gracza zależy, jaki będzie jej gameplay. Producenci tej gry wzorowali się na niezapomnianym Frontier: Elite 2, jednak znacznie poszerzyli pierwowzór. Nasz kosmiczny awatar może zajmować się handlem, szmuglowaniem towarów, nic też nie stoi na przeszkodzie, aby został piratem lub górnikiem. Od postaci niezależnych można dostawać misje. Jako że ludzkość podzielona jest na kilka frakcji, wykonując zadania dla wybranej, wspieramy ją w drodze do zwycięstwa.

Pioneer potrafi wciągnąć na długie godziny, a co ważne - pozycja ta jest cały czas rozwijana i co miesiąc dochodzą nowe elementy zabawy. Nie ma jej wersji polskiej, więc przyda się znajomość angielskiego do zabawy. Z podobncy produkcji polecamy sprawdzić SpaceEngine oraz Iron Sky: Invasion.

W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.