Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Battle for Wesnoth 1.10.4

The Battle for Wesnoth to strategia turowa, której akcja rozgrywa się w świecie fantasy. Gracz musi podbijać krainy, poszczególne miasta i wioski. Należy również wykonywać zalecone nam zadania.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 279
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: David White
Rozmiar: 315.21 MB
Nazwa pliku: wesnoth-1.10.4-win32.exe

[inne wersje programu The Battle for Wesnoth ]
The Battle for Wesnoth jest open sourcową strategią turową. Naszym celem jest podbijanie (bądź utrzymanie) krain, poszczególnych miejscowości lub pokonanie głównego bohatera. Zlecane nam będą także konkretne zadanie, od których zależy powodzenie naszej misji. Kolejna wersja gry została wzbogacona o kilka ciekawych nowości, które zdecydowanie uatrakcyjnia rozgrywkę. Autorom udało się także usunąć kilka mniejszych bugów.

The Battle for Wesnoth umożliwia nam wybranie jednej z dostępnych ras. Każda z nich charakteryzuje się odmiennymi możliwościami (np. zdolnością do rzucania czarów), poziomem doświadczenia (które można rozwijać w poszczególnych misjach), właściwym dla rasy rodzajem ataku, różne mapki, pojedyncze scenariusze, jak i pełne kampanie. Oczywiście w The Battle for Wesnoth do wyboru jest również opcja single i multiplayer. Twórcą gry jest David White.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.