Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Elder Scrolls V: Skyrim Trainer +10

The Elder Scrolls V: Skyrim Trainer to aplikacja ułatwiająca prowadzenie rozgrywki w tym popularnym RPG-u. Trainer daje nam dostęp do nieograniczonego zdrowia, many i wytrzymałości. Dostajemy 10 000 złota oraz przedmioty. Możemy także skorzystać z trybu god mode i wiele więcej. Program działa z grą w wersji 1.1.21.0 i był testowany na 64-bitowym Windowsie 7.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1983
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HoG
Rozmiar: 1.08 MB
Nazwa pliku: skyrimv11210+10tr.zip
The Elder Scrolls V: Skyrim Trainer +10 to aplikacja ułatwiająca prowadzenie rozgrywki w tym popularnym RPG - u. Trainer daje nam dostęp do nieograniczonego zdrowia, many i wytrzymałości. Dostajemy 10 000 złota oraz przedmioty. Możemy także skorzystać z trybu god mode i wiele więcej. Program działa z grą w wersji 1.1.21.0 i był testowany na 64-bitowym Windowsie 7.

The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejna odsłona udanej serii gier cRPG. Gracz może wcielić się w łowcę smoków. Akcja dzieje się 200 lat po wydarzeniach zaprezentowanych nam w poprzedniej części The Elder Scrolls. Naszym zadaniem jest nie dopuścić do nadejścia Alduina, boga zniszczenia. Twórcą tego tytułu jest Bethesda Softworks.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.