Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Deus Ex: Human Revolution Classified Information Trailer

Deus Ex: Human Revolution Classified Information Trailer to film prezentujący nam możliwości tego tytułu. Dowiem się jak różna może być rozgrywka w zależności od wybranego przez nas trybu. Przekonamy się również o tym jak ciekawa może okazać się nieliniowa fabuła najnowszej części Deus Ex’a. Film prezentuje opcje ulepszania broni oraz elektronicznych elementów ciała naszego bohatera.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 297
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Eidos Studios
Rozmiar: 79.11 MB
Nazwa pliku: Deus_Ex_Human_Revolution_...

[inne wersje programu Deus Ex: Human Revolution]
Deus Ex: Human Revolution Classified Information Trailerto film prezentujący nam możliwości tego tytułu. Dowiem się jak różna może być rozgrywka w zależności od wybranego przez nas trybu. Przekonamy się również o tym jak ciekawa może okazać się nieliniowa fabuła najnowszej części Deus Ex’a. Film prezentuje opcje ulepszania broni oraz elektronicznych elementów ciała naszego bohatera.

Deus Ex: Human Revolution to trzecia część słynnej gry akcji. Tym razem za produkcję tego tytułu wzięli programiści z Eidos Studios. Akcja dzieła rozgrywa się w roku 2027, a gracze przejmują kontrolę nad zwykłym śmiertelnikiem – ochroniarzem o imieniu Adam Jansen. Oczywiście, nasz bohater szybko zostaje ranny, a następnie uratowany dzięki licznym poważnym operacjom i implantom modyfikującym jego właściwości. Zadaniem gracza będzie więc rozwikłanie skomplikowanej i tajemniczej zagadki.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.