Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Sims 3 Patch digital download 1.24.3

The Sims 3 Patch 1.24.3 wprowadza wiele zmian, głównie do dodatku pokolenia (generations). Niemowlęta Simów nie będą zacinały się w rękach dorosłych podczas prowadzenia auta, Simowie będą reagowali na innego Sima prezentującego umiejętności, których nauczyli się na zajęciach pozalekcyjnych lub w klubie i wiele więcej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 912
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Electronic Arts
Rozmiar: 101.67 MB
Nazwa pliku: Sims3_1.24.3.012017_from_...

[inne wersje programu The Sims 3 Patch digital download]
The Sims 3 Patch 1.24.3 wprowadza wiele zmian, głównie do dodatku pokolenia (generations). Niemowlęta Simów nie będą zacinały się w rękach dorosłych podczas prowadzenia auta, Simowie będą reagowali na innego Sima prezentującego umiejętności, których nauczyli się na zajęciach pozalekcyjnych lub w klubie i wiele więcej. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi zmianami na oficjalnej stronie

The Sims 3 to kolejna część tej niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Gracze mogą w jeszcze większym stopniu wcielić się w swoje wirtualne postacie. Simy swobodnie spacerują, przemieszczają się po ulicach, odwiedzają domy sąsiadów i zwiedzają całą okolicę. Mogą przechadzać się z przyjaciółmi po centrum miasta, zawierać nowe znajomości w parku lub przypadkowo spotykać znajomych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.