Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FIFA 12 - Trailer Pro Player Intelligence Vision

FIFA 12 - Pro Player Intelligence Vision Trailer to filmowa zapowiedź prezentująca kolejną część gry sportowej z serii FIFA. Możemy zobaczyć w jaki sposób zawodnik widzi co dzieje się na boisku i w zależności od tego może decydować jak w danym przypadku zagrać. Prezentacja została przeprowadzona na przykładzie kilku znanych piłkarzy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 716
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Electronic Arts Inc
Rozmiar: 68.58 MB
Nazwa pliku: FIFA12_Pro_Player_Intelli...

[inne wersje programu FIFA 12 - Trailer]
FIFA 12 - Pro Player Intelligence Vision Trailer to filmowa zapowiedź prezentująca kolejną część gry sportowej z serii FIFA. Możemy zobaczyć w jaki sposób zawodnik widzi co dzieje się na boisku i w zależności od tego może decydować jak w danym przypadku zagrać. Prezentacja została przeprowadzona na przykładzie kilku znanych zawodników.

FIFA 12 tworzona jest przez kanadyjski odział EA Sports. Tym razem otrzymamy do dyspozycji ponad 500 licencjonowanych klubów (nie mogło zabraknąć polskiej Ekstraklasy), funkcję 3D, liczne turnieje oraz tryb "Be a Pro", dzięki któremu możemy wcielić się w jednego zawodnika i prowadzić jego karierę. Sporą ciekawostką może być zupełnie zmieniony tryb wykonywania stałych fragmentów gry.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.