Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

StarCraft 2 Wings of Liberty Patch 1.3.3 PL

StarCraft 2 Patch 1.3.3 PL to poprawka do hitowej strategii wydanej przez firmę Blizzard. Autorzy gry postanowili zostawić w niej dobre i sprawdzone elementy, czyli zasoby (kryształy i gaz) oraz większość jednostek (marines, zerglingi, zealoci, mutalisks, siege tanks, battlecruisers i inne).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 442
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Blizzard
Rozmiar: 519.69 MB
Nazwa pliku: sc2-1.3.3-plPL.exe

[inne wersje programu StarCraft 2 Wings of Liberty Patch]
StarCraft 2 Patch 1.3.3 PL to poprawka do hitowej strategii wydanej przez firmę Blizzard. Autorzy gry postanowili zostawić w niej dobre i sprawdzone elementy, czyli zasoby (kryształy i gaz) oraz większość jednostek (marines, zerglingi, zealoci, mutalisks, siege tanks, battlecruisers i inne). Niewątpliwym atutem StarCraft 2 jest też wciągający wątek fabularny oraz udoskonalona grafika.

W łatce StarCraft 2 1.3.3 PL skrót klawiszowy odpowiadający za włączanie i wyłączanie muzyki został przywrócony do ustawień sprzed patcha 1.3.0. Zmieniono również domyślny skrót, który odpowiada za wyświetlanie liczby APM w statystykach. Wprowadzono również modyfikacje dotyczące balansu jednostek. Programiści naprawili szereg mniejszych błędów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.