Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mount & Blade: Warband Patch 1.142

Mount & Blade: Warband Patch 1.142 to poprawka do gry action RPG stworzonej przez TaleWorlds. Akcja dzieła osadzona jest w ciemnych czasach średniowiecza - rycerze, pojedynki na miecze, ciężka jazda, zamki i inne tego typu atrakcje na pewno znajdą wśród graczy swoich zwolenników.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1584
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TaleWorlds
Rozmiar: 98.85 MB
Nazwa pliku: mb_warband_upgrade_1100_t...

[inne wersje programu Mount & Blade: Warband Patch]
Mount & Blade: Warband Patch 1.1.142 to poprawka do gry action RPG stworzonej przez TaleWorlds. Akcja dzieła osadzona jest w ciemnych czasach średniowiecza - rycerze, pojedynki na miecze, ciężka jazda, zamki i inne tego typu atrakcje na pewno znajdą wśród graczy swoich zwolenników. Plusami Mount & Blade: Warband są: wysoka inteligencja przeciwników komputerowych, szeroki wachlarz opcji związanych z dyplomacją, bardzo ładna grafika oraz wiele ciekawych trybów rozgrywki.

W najnowszym patchu do Mount & Blade: Warband poprawiono kilka błędów związanych z grafiką, usunięto drobne problemy dotyczące stabilności tej produkcji. Dodano również kilka elementów uatrakcyjniających rozgrywkę. Dodano 6 nowych osiągnięć na Steamie.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.