Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Sims 3 Patch 1.22.9

The Sims 3 Patch 1.22.9 to poprawka do kolejnej części tej niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Gracze mogą w jeszcze większym stopniu wcielić się w swoje wirtualne postacie.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2090
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Electronic Arts
Rozmiar: 675.7 MB
Nazwa pliku: TS3_1.22.9.0110xx_update....

[inne wersje programu The Sims 3 Patch]
The Sims 3 Patch 1.22.9 to poprawka do kolejnej części tej niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Gracze mogą w jeszcze większym stopniu wcielić się w swoje wirtualne postacie. Simy swobodnie spacerują, przemieszczają się po ulicach, odwiedzają domy sąsiadów i zwiedzają całą okolicę. Mogą przechadzać się z przyjaciółmi po centrum miasta, zawierać nowe znajomości w parku lub przypadkowo spotykać znajomych.

The Sims 3 Patch 1.22.9 wprowadza kilka istotnych zmian. Umożliwiono dogodne „kolekcjonowanie” wspomnień za pomocą specjalnych albumów. Możliwe jest również dzielenie się nimi na Facebooku. Wprowadzono możliwość określania naszej reputacji ze względu na odbyte randki. Kolejna nowością jest opcja umieszczania włosów na całym ciele sima mężczyzny. Zmodyfikowano tryb kupowania i budowania udostępniając wygodne filtry.

Patch naprawia również drobniejsze błędy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.