Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

The Sims 3 Patch 1.19.44

The Sims 3 Patch 1.19.44 to poprawka do najnowszej części tej niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Gracze mogą w jeszcze większym stopniu wcielić się w swoje wirtualne postacie.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1469
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Electronic Arts
Rozmiar: 905.84 MB
Nazwa pliku: TheSims3Patch11944.zip

[inne wersje programu The Sims 3 Patch]
The Sims 3 Patch 1.19.44 to poprawka do najnowszej części tej niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Gracze mogą w jeszcze większym stopniu wcielić się w swoje wirtualne postacie. Simy swobodnie spacerują, przemieszczają się po ulicach, odwiedzają domy sąsiadów i zwiedzają całą okolicę. Mogą przechadzać się z przyjaciółmi po centrum miasta, zawierać nowe znajomości w parku lub przypadkowo spotykać znajomych.

Innowacyjny system realistycznej osobowości, wprowadzony w The Sims 3, pozwala na nadanie każdej postaci pięciu szczególnych cech. Mają one wpływ na zachowanie Simów w konkretnych sytuacjach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć wścibską staruszkę, uwielbiającą mieszać się w sprawy sąsiadów, albo nieokrzesanego punka, który ma problemy z umówieniem się na randkę. Bohaterowie The Sims 3 wychodzą poza sferę prostych potrzeb, a ponieważ dysponują silnymi osobowościami mogą skupić się zarówno na osiąganiu celów doraźnych, jak i długoterminowych.

The Sims 3 Patch 1.19.44 usuwa błąd związany z niemozliwościa uruchamiania gry ze skrótów prowadzących do dodatków czy zestawów nowych przedmiotów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.