Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Star Wars: The Old Republic Smuggler Trailer

Star Wars: The Old Republic Trailer przedstawia nam kulisy tworzenia ścieżki dźwiękowej do hitu tworzonego przez Lucas Arts. Oczywiście w zapowiedzi, oprócz muzyki oraz artystów grających na poszczególnych instrumentach, zapoznamy się również z klimatyczną oprawą graficzną.

Przypomnijmy, że Star Wars: The Old Republic to MMORPG osadzone w doskonale wszystkim znanym świecie Gwiezdnych Wojen. Możemy się tu wcielić w przedstawiciela Republiki lub Imperium Sithów, rozwijać swoją postać, wykonywać kuesty, brać udział w zadaniach wieloosobowych i wiele więcej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 194
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lucas Arts
Rozmiar: 73.86 MB
Nazwa pliku: SWTOR_smuggler.wmv

[inne wersje programu Star Wars: The Old Republic]
Star Wars: The Old Republic Trailer ukazuje nam wiele szczegopłów dotyczących klasy przemytnika. Oczywiście w zapowiedzi, mamy także okazję przyjrzeć się wielu scenom walki czy niesamowitej wręcz grafice.

Przypomnijmy, że Star Wars: The Old Republic to MMORPG osadzone w doskonale wszystkim znanym świecie Gwiezdnych Wojen. Możemy się tu wcielić w przedstawiciela Republiki lub Imperium Sithów, rozwijać swoją postać, wykonywać questy, brać udział w zadaniach wieloosobowych i wiele więcej.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.