Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GreenPower premium 8.5.11

GreenPower premium to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zarządzanie projektami. GreenPower premium zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Gael Pouzerate.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 735
Cena/licencja: 9,90 zł
Producent/dystrybutor: Gael Pouzerate
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=org.gpo.greenp...
GreenPower premium to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. Za stworzenie GreenPower premium odpowiedzialna jest firma Gael Pouzerate.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 8.5.11. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Fuelio Pro Key / Donate oraz Root Explorer (File Manager).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.