Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Greek Antique 1.0

Greek Antique to bezpłatna platformówka, w której gracze biorą udział w tworzeniu historii starożytnej Grecji. Całość przedstawiona jest oczywiście w krzywym zwierciadle – Zeus, przy naszej drobnej pomocy, płodzi potomka, który następnie ucieka z Hadesu do wolnego świata.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 750
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Francisco Munguia
Rozmiar: 8.29 MB
Nazwa pliku: grecia.exe
Greek Antique to bezpłatna platformówka, w której gracze biorą udział w tworzeniu historii starożytnej Grecji. Całość przedstawiona jest oczywiście w krzywym zwierciadle – Zeus, przy naszej drobnej pomocy, płodzi potomka, który następnie ucieka z Hadesu do wolnego świata... Podczas rozgrywki nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru oraz dużej ilości wymagających przeszkód (przepaście, przeciwnicy, którzy niezwykle szybko pozbawią nas życia).

Greek Antique stworzone zostało z wykorzystanie miłej dla oka, komiksowej grafiki. Postacie wyrysowane są z dużą dokładnością i precyzją. Na uwagę zasługuje także stosunkowo proste sterowanie - wystarczą jedynie strzałki oraz spacja. Warto także zaznaczyć, że Greek Antique nie musi być instalowane na dysku twardym i nie zajmuje dużej ilości miejsca na dysku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.