Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GQ 4.0

GQ to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. GQ zostało stworzone przez firmę Condé Nast Digital.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 730
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Condé Nast Digital
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:
GQ to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. GQ to aplikacja wprowadzona na rynek przez Condé Nast Digital

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 4.0.. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także Whisky Magazine oraz Vogue.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.