Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Google SketchUp 16.1.1450

Google SketchUp to darmowa wersja profesjonalnego programu do projektowania w środowisku 3D. Aplikacja oferuje standardowe narzędzia rysownicze oraz specjalne narzędzia do projektowania przestrzennego.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 7061
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Google Inc.
Rozmiar: 116.61 MB
Nazwa pliku: 16.1.1450.exe
Google SketchUp to za darmo wersja profesjonalnego programu do projektowania w 3D. Aplikacja oferuje standardowe narzędzia rysownicze (rysowanie linii, gumka, wypełnienie, tworzenie okręgów i prostokątów) oraz specjalne narzędzia do projektowania przestrzennego (tworzenie brył geometrycznych i walców, obrót całego stworzonego projektu bądź pojedynczych jego elementów, przybliżanie i oddalanie obiektów). Ciekawym i ważnym dla projektanta narzędziem jest miarka, służąca do wykonywania dokładnych pomiarów gabarytów tworzonych obiektów. Program importuje i eksportuje pliki 3DS, DEM, OBJ, FBX, XSI, DWG, DXF i VRML.

Projekty stworzone w Google SketchUp można eksportować i przeglądać za pomocą aplikacji Google Earth. W tym wydaniu programu wprowadzono poprawki techniczne, dzięki którym jej działanie powinno być szybsze i wygodniejsze.

Stabilne wersje Google SketchUp

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.