Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Golf Digest Magazine 3.7

Golf Digest Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. Golf Digest Magazine zostało stworzone przez firmę Condé Nast Digital.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 589
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Condé Nast Digital
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Golf Digest Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Golf Digest Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Condé Nast Digital.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.7 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Czas na Wnętrze oraz The New Yorker Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.