Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GO Switch Widget 1.54

GO Switch Widget to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. GO Switch Widget wprowadzono na rynek przez GO Launcher Dev Team

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1162
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: GO Launcher Dev Team
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=com.gau.go.lau...
GO Switch Widget to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. GO Switch Widget zostało stworzone przez firmę GO Launcher Dev Team.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.54. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Make Your Clock Widget Pro oraz GO Weather EX.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.