Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gitarre&Bass 1.6.13

Gitarre&Bass to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Gitarre&Bass może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Ebner Verlag GmbH & Co KG

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 634
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Ebner Verlag GmbH & Co KG
Rozmiar: 18 KB
Nazwa pliku:
Gitarre&Bass to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. Za stworzenie Gitarre&Bass odpowiedzialna jest firma Ebner Verlag GmbH & Co KG.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.6.13. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić NYLON Magazine iPad Edition oraz Internet Marketing Mag.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.