Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte X11 Notebook Touchpad Driver 9.3.2.2

Gigabyte X11 Notebook Touchpad Driver 9.3.2.2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy OTHERS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 246
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: OTHERS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: nb-driver-x11-win8-64bit-...
Gigabyte X11 Notebook Touchpad Driver 9.3.2.2 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki OTHERS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte X11 Notebook Touchpad Driver 9.3.2.2, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkCentre M80 Marvell LAN Driver 11.24.3.3 lub Toshiba Satellite L650 Intel MEI Driver 6.0.40.1215 for Windows . Gigabyte X11 Notebook Touchpad Driver 9.3.2.2 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.