Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte Q2006 Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 10

Gigabyte Q2006 Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 10 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 357
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: nb-driver-q2006-win7-32bi...
Gigabyte Q2006 Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 10 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte Q2006 Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 10, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Foxconn nT-A3550 BIOS B11F1P09 czy Toshiba Satellite L830 Bluetooth Monitor 4.08 for Windows 7. Aplikacja Gigabyte Q2006 Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 10 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.