Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.4

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.4 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 179
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_lan_intel_v17.4...
Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.4 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.4, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sharp MX-C402SC Printer PCL6 PS Driver 1105A czy Dell Adamo 13 Broadcom WLAN Driver 12.2.1 for Windows 7 x64. Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel LAN Driver 17.4 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.