Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) BIOS F15m Beta

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) BIOS F15m Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 496
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_bios_ga-z77x-ud5h_f15m...
Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) BIOS F15m Beta to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) BIOS F15m Beta, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sapphire PURE Black 990FX Marvell SATA3 Driver 1.2.0.1002 lub Philips 273E3LSB/00 Monitor Driver 1.0 for Vista. Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.0) BIOS F15m Beta poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.