Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.0) Creative Audio Driver 1.0.0.3 f

Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.0) Creative Audio Driver 1.0.0.3 f są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma CREATIVE.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 147
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CREATIVE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_audio_creative_...
Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.0) Creative Audio Driver 1.0.0.3 f to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki CREATIVE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Fujitsu LIFEBOOK A1110 CSR Bluetooth Driver 6.00.10(F) for Vista i Dell Inspiron 14 3420 Notebook Intel HD Graphics 3000/ 4000 Driv. Kod programu Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.0) Creative Audio Driver 1.0.0.3 f został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.