Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall

Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Marvell.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 491
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Marvell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_bootdis...
Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Marvell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Commodore C64x Onboard Nvidia G21X Display Driver for Linux i HP G5050 CTO Notebook Intel Display Driver 7.14.10.1272 A for Vi. Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.