Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID P

Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID P to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 604
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...
Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID P to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID P to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby NVIDIA Quadro/Tesla Display Driver 296.17 for Windows 8, czy Lenovo ThinkCentre A55 NVIDIA Display Driver 84.15 for 2000/XP. Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID P poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID P

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.