Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) BIOS F17a Beta

Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) BIOS F17a Beta jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 348
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: z77xd3h.17a.zip
Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) BIOS F17a Beta to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) BIOS F17a Beta, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite P770 JMicron Card Reader Driver 1.00.59.02 for czy Panasonic KX-UT670RU SIP Phone Firmware 01.072. Programiści Gigabyte zadbali, by Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) BIOS F17a Beta były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.