Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology

Gigabyte GA-Z77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 307
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku:
Gigabyte GA-Z77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-Z77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology , aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ECS VX900-I (V1.0A) BIOS 1.0A czy ECS H61H2-A2 Deluxe (V7.0) Intel Display Driver 15.26.1.64.2618 . Gigabyte GA-Z77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.