Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI / RAID Preinstal

Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI / RAID Preinstal są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 474
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...
Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI / RAID Preinstal to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI / RAID Preinstal, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI GT60 0NE Notebook S-Bar 2.0 Utility 21.011.11023 lub Asus P8H61 PLUS R2.0 Realtek Ethernet Utility 2.0.2.1. Programiści Intel zadbali, by Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.1) Intel SATA AHCI / RAID Preinstal były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.