Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) LAN Optimizer Utility 1.0.0.

Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) LAN Optimizer Utility 1.0.0. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Atheros.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 194
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Atheros
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_utility_lan-optimizer-...
Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) LAN Optimizer Utility 1.0.0. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) LAN Optimizer Utility 1.0.0., warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkCentre M92p Intel AHCI Driver 11.1.0.1006 for XP lub Lenovo ThinkPad Edge 13 AMD Display Driver 8.753.0.0 for XP. Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) LAN Optimizer Utility 1.0.0. to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.