Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Storage Technolo

Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Storage Technolo jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 312
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_irst_w8.e...
Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Storage Technolo jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Storage Technolo, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asrock B75M-DGS XFast USB Utility 3.02.30 czy Toshiba Satellite L670 AMD Display Driver 8.712.2.1 for Windows . Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Storage Technolo poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Storage Technolo

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.