Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77-DS3H (rev. 1.1) Atheros LAN Driver 2.1.0.4 for W

Gigabyte GA-Z77-DS3H (rev. 1.1) Atheros LAN Driver 2.1.0.4 for W to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 313
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Atheros
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_lan_atheros_w8....
Gigabyte GA-Z77-DS3H (rev. 1.1) Atheros LAN Driver 2.1.0.4 for W jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Atheros.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Z77-DS3H (rev. 1.1) Atheros LAN Driver 2.1.0.4 for W, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell Inspiron 14Z 5423 Notebook WiFi Driver A00 czy Asus X44C Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows . Gigabyte GA-Z77-DS3H (rev. 1.1) Atheros LAN Driver 2.1.0.4 for W to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.