Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) Lucidlogix VIRTU MVP Utility 2.1.

Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) Lucidlogix VIRTU MVP Utility 2.1. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Gigabyte.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 205
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_utility_lucid-mvp.exe
Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) Lucidlogix VIRTU MVP Utility 2.1. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) Lucidlogix VIRTU MVP Utility 2.1., aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów FX DocuPrint C621 PCL6 czy Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M Broadcom LAN Driver 14.8.4.1 . Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) Lucidlogix VIRTU MVP Utility 2.1. to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.