Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interface

Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interface jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 283
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_7serie...
Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interface jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interface, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. VIA Rhine III Management Adapter Driver 1.18.0.1 for Vista64 czy Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.0) @Bios Utility B11.1004.1. Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interface poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.