Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Bios U1e(UEFI BIOS)

Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Bios U1e(UEFI BIOS) jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 589
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_bios_ga-z68xp-ud3p_u1e...
Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Bios U1e(UEFI BIOS) to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Bios U1e(UEFI BIOS), aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Samsung WLAN USB Stick Driver 4.0.10.0 for Windows 7 x64/Windows czy Toshiba Satellite L840 Intel Chipset Utility 9.3.0.1020 for Wind. Kod programu Gigabyte GA-Z68XP-UD3P (rev. 1.3) Bios U1e(UEFI BIOS) został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.