Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) Marvell Storage Utility 4.1

Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) Marvell Storage Utility 4.1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Marvell.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 239
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Marvell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_msu.exe
Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) Marvell Storage Utility 4.1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Marvell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) Marvell Storage Utility 4.1, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP 2000-129CA Ralink WLAN Driver 3.2.5.0 lub Lenovo ThinkPad Edge 14 Synaptics UltraNav Driver 16.2.14.0. Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) Marvell Storage Utility 4.1 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.