Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Prein

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Prein to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 273
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...
Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Prein jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Prein jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Brother MFC-9460CDN Add Printer Wizard Driver 1.06 czy Samsung NP530U3C Notebook Easy File Share Software 1.2.4.8 for W. Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Prein poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Prein

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.