Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-X58A-OC (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Driver 1.

Gigabyte GA-X58A-OC (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Driver 1. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 296
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_bootdis...
Gigabyte GA-X58A-OC (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Driver 1. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-X58A-OC (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Driver 1., posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite L840 SRS Sound Driver 1.12.1800 for Windows 7 czy Toshiba Satellite L775 Realtek Sound Driver 6.0.1.6289 for Windo. Gigabyte GA-X58A-OC (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Driver 1. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.