Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-P67A-UD5 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Driver 1

Gigabyte GA-P67A-UD5 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Driver 1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 214
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_ahci_bo...
Gigabyte GA-P67A-UD5 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Driver 1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-P67A-UD5 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Driver 1, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite R850 Intel WLAN Driver 15.5.0.41 for Windows 8 czy Gigabyte GA-B75M-HD3 (rev. 1.0) Microsoft UAA Driver 5.10.0.5010. Gigabyte GA-P67A-UD5 (rev. 1.0) Marvell RAID Preinstall Driver 1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.