Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfa

Gigabyte GA-H77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfa to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 459
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_w8.exe

[inne wersje programu Gigabyte GA-H77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfa]
Gigabyte GA-H77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfa jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-H77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfa, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asus SABERTOOTH Z77 BIOS 1206 czy Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.4) On/Off Charge Utility B12.0308.1. Gigabyte GA-H77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfa to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.