Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1.

Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 346
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Atheros
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_utility_lan-optimizer-...
Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1., aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkCentre A53 ADI SoundMAX HD Audio Driver 6.10.01.6230 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Programiści Atheros zadbali, by Gigabyte GA-H77M-D3H (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.